Za darmo dla blogerów

Za darmo dla blogerów
Zobacz jaką ofertę przygotowała dla was agencja promocyjna PMT

Chcesz dostać ubrania albo artykuły spożywcze za darmo? Albo raczej – czy chcesz dostawać je regularnie od producenta, który będzie Cię prosił o przyjęcie podarunku? Jeśli tak, to musisz zacząć prowadzić bloga. Szczególnie popularne ostatnio stały się blogi modowe, nie brakuje jednak również znanych blogów z kulinarnymi przepisami. Niektóre z nich blogi video, inne mają tradycyjną formę tekstową, zazwyczaj uzupełnioną licznymi fotografiami.

Jedne i drugie są dla producentów doskonałym kanałem marketingowym. To właśnie dlatego najpopularniejsi blogerzy regularnie dostają propozycje przyjęcia i przetestowania takiego czy innego produktu. Producent papieru toaletowego liczy na dobre opinie i kilka zdjęć, które potwierdzą, że popularny bloger zapoznał się z produktem.

Swede

A co jeśli dopiero zaczynasz prowadzić bloga? Czy też możesz liczyć na darmówki? Tak, choć będzie to wymagało dodatkowe wysiłku. Niektórzy producenci co jakiś czas ogłaszają akcje dla blogerów i proszą o zgłoszenia. Produkty za free trafiają do wybranych blogerów.