Podręczniki w bibliotece za free

Podręczniki w bibliotece za free
www.elzbietaachinger.pl

Tradycyjnie biblioteka kojarzy się z długimi rzędami starych książek, które można wypożyczyć i trzeba oddać na czas. Wiele bibliotek nadal tak wygląda, ale te większe idą z duchem czasu. Już dziś biblioteki uniwersyteckie to nie tylko wypożyczalnie książek czy nawet czytelnie. To także liczne stanowiska komputerowe, Wi-Fi czy usługi elektroniczne. Właśnie te ostatnie powinny Cię zainteresować, jeśli lubisz darmowe rzeczy.

Dlaczego? Dziś wiele podręczników czy nawet książek popularno-naukowych dostępnych jest w wersji elektronicznej. Czasem można je znaleźć na tematycznych portalach, czasem można kupić na stronie wydawcy. Biblioteki również korzystają z tego rozwiązania. Dlatego zarejestrowanym osobom udostępniają niektóre podręczniki akademickie i inne pozycje w formie e-booka. To doskonały sposób na darmowy dostęp do wiedzy.

blog.własna.com.pl

Jeśli szukasz ciekawych książek, które można mieć za darmo i bez wychodzenia z domu, przejrzyj stronę swojej biblioteki, być może wiele tytułu już tam na Ciebie czeka.