Darmowe wtyczki do programów

Darmowe wtyczki do programów
www.dekameron.com.pl

Programy komputerowe coraz częściej nie stanowią jedynie spójnej, w pełni wystarczającej całości, ale bazują na dodatkach i tzw. wtyczkach, które znacznie rozszerzają ich możliwości. Często zdarza się, że dla niektórych użytkowników korzystanie z danego programu ma sens dopiero po zainstalowaniu wybranego dodatku. Inne wtyczki są za to przyjemnym urozmaiceniem. Wszelkie tego typu plugi-iny wymagają oczywiście dodatkowej opłaty, choć warto wiedzieć, że czasem są dostępne również za darmo.

Kiedy? Najczęściej w okolicach świąt czy kiedy firma rozpoczyna sprzedaż nowego produktu. Wtyczki są wtedy rozdawane wszystkim zainteresowanym w ramach promocji i kampanii reklamowej. Jak je zdobyć? Zwykle nie jest to trudne. Wystarczy zarejestrować się na stronie producenta lub zapisać na newsletter. Dodatek do programu dostaniemy w ramach wynagrodzenia za dopisanie się do listy mailingowej.

Jeśli więc chcesz poszerzyć możliwości ulubionego programu za darmo, koniecznie odwiedzaj od czasu do czasu stronę jego producenta.